Для дорослих
Розумним бути модно

Курси англійської мови

Стандартний курс
Кожен наш курс побудований таким чином, щоб максимально швидко і максимально якісно Ви вивчили англійську мову. Ми використовуємо тільки сучасні навчальні матеріали й кращі методики навчання. Кваліфіковані викладачі будують урок таким чином, щоб навчання відбувалось у комфортній атмосфері й кожен учень зміг досягти того заради чого вивчає англійську мову.
Наші переваги
Сучасні методики
Тільки сучасні та актуальні навчальні матеріали з використанням кращих світових практик навчання
Малі групи
Групи - 7-8 осіб оптимальна кількість, щоб досягати максимальних результатів, достатня увага кожному студенту
Індивідуальний підхід
Мала кількість осіб у групі дає можливість викладачам максимально ефективно розвивати сильні сторони й виявляти та закривати слабкі
Он лайн підтримка
Завдання, додаткові матеріали, й відповіді мейлом. Доступ до лексичного тренажера
Англомовні клуби з носіями
Подолай мовний барєр у наших розмовних клубах з носіями
Програма лояльності
Численні акції та знижки. Здобувати кожен наступниий рівень вигідніше
Підручники
Он-лайн підтримка
Keynote TEDx
Ми вибрали найсучасніший підручник побудований на основі відомої конференції TEDx. Вивчення англійською мови відбувається динамічно та цікаво, не тільки вивчаєте граматику, лексику на аутентичних матеріалах, а й знайомитесь й обговорюєте актуальні ідеї.
Email
Навчальні матеріали, домашнє завдання, посилання на ресурси, ключі до вправ отримуватимете в електронній формі
Ваші результати на кожному із рівнів
Beginner(A1)
Може розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також будувати елементарні речення з метою задоволення конкретних потреб. Може відрекомендуватись або представити когось. Може запитувати і відповідати на запитання про деякі деталі особистого життя, про людей, про речі тощо. Може взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.
Pre intermediate (A2)
Може розуміти ізольовані фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. Може спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Може описати простими мовними засобами вигляд свого оточення, найближче середовище і все, що пов'язане зі сферою безпосередніх потреб.


Intermediate(B1)
Може розуміти основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми, близькі і часто вживані на роботі, у навчанні, під час дозвілля тощо. Може вирішити більшість проблем під час перебування у країні, мова якої вивчається. Може просто і зв'язано висловитись на знайомі теми або теми особистих інтересів. Може описати досвід, події, сподівання, мрії тощо..
Upper intermediate(B2)
Може розуміти основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну тему, у тому числі й дискусії за фахом. Може вільно спілкуватися з носіями мови. Може чітко, детально висловитись на широке коло тем, виражати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи за і проти.
Advanced (C1)
Може розуміти широкий спектр достатньо складних та об'ємних текстів і розпізнавати імпліцитне значення. Може висловлюватись швидко і спонтанно без помітних утруднень, пов'язаних з пошуком засобів вираження. Може ефективно і гнучко користуватись мовою у суспільному житті, навчанні та роботі. Може чітко, логічно, детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами, конекторами та зв'язними програмами висловлювання.
Proficient (C2)
Може розуміти без утруднень практично все, що чує або читає. Може вилучити інформацію з різних усних чи письмових джерел, узагальнити її і зробити аргументований виклад у зв'язній формі. Може висловлюватисьспонтанно, дуже швидко і точно, диференціюючи найтонші відтінки смислу у доволі складних ситуаціях.

Спецкурси для дорослих
1
Grammar Express
Тільки необхідні граматичні конструкції. Тільки оволодівши граматикою оволодієш мовою. Закріплення граматики як усно так і письмово
2
Vocabulary Shower
Освіжи свою англійську. Наш тижневий курс тобі допоможе. Курс побудований на інтенсивному вивченні нових актуальних слів та лексичних конструкцій. Понад 1000 слів. Завжди знатимеш потрібне слово

3
Business English
Професійна лексика, навички ведення переговорів й ділового листування, все необхідне для швидкого росту бізнесу та карєри
Зареєструватись
Залишіть контактні дані і наш адміністратор зателефонує у зручний для Вас час
Виберіть курс
Виберіть філію