Для дорослих

Розумним бути модно

Курси англійської мови

БОЯР - єдині курси англійської мови у Львові на основі відомої платформи TedX. Курс для дорослих побудований так, щоб максимально швидко та якісно Ви вивчили англійську.
Ми викладаємо мови з 2007 року, тому з впевненістю можемо заявити, що знаємо як зробити навчання цікавим, а головне результативним.
Для нас важливо, щоб кожен наш студент зміг досягти того заради чого вивчає англійську мову.
Проблеми які ми вирішуємо
1.
Я не можу говорити англійською
2.
Не сприймаю англійську на слух
3.
Задумуюсь над часами
4.
Знаю дуже мало слів
5.
Розмовляю з помилками
6.
В мене неправильна вимова
Наші переваги:
Комплексний підхід
Курс англійської мови побудовані таким чином, щоб охопити всі аспекти мови від граматики до ідіом та тонкощів вживання окремих слів.
Малі групи
Малі та ефективні групи. У групі до 7 осіб одного рівня, що дозволяє більше спілкуватися.
Швидкість навчання
Разом з викладачем легше долати труднощі у вивченні англійської мови, постійний зворотній зв'язок, поради й робота над проблемними зонами гарантує високий результат
Середовище та атмосфера
Середовище та атмосфера у групі: англомовне середовище й учні Вашого рівня, Ви почуватиме себе комфортно і отримувати задоволення від навчання
Мовна практика
Мовна практика: робота в парах або групах, діалоги, обговорення - це тренує сприймання мови "на слух" і говоріння.
Вартість
125 гривень - 90 хвилин заняття
Курси англійської мови для дорослих у БОЯР
Курси англійської мови для дорослих у БОЯР базуються на прогресивній платформі TedTalks. Наші викладачі конструюють урок таким чином, щоб кожному було цікаво навчатися і спостерігати за результатами. Навчання із задоволенням тільки у БОЯР.
Як все проходить?
1. Ви залишаєте заявку на сайті.

2. До вас телефонує адміністратор Бояру.

3. Ми проводимо зустріч, на якій визначаємо ваш рівень. Ми не даємо тестів в інтернеті, нам важливо поспілкуватися з вами і підібрати групу де вам буде комфортно.

4. Ви приходите на безкоштовне пробне заняття. Знайомитесь з викладачем, групою, підручником, програмою. Ми відповідаємо на всі-всі ваші питання.

5. Оплата курсу. Вітаю, тепер ви наш студент-боярівець.

6. Ми знаємо, що вам в нас сподобається, але в разі чого протягом першого тижня - можна повернути оплату.

Як отримувати максимум від курсів англійської мови?
1. Робити домашнє завдання. Порада здається дивною і старомодною, але тільки самостійні заняття, окрім курсів забезпечать необхідний прогрес у вивченні англійської мови.

2. Серіали. Дивіться англійською із субтитрами, тренуйте сприйняття на слух, дізнаєтесь контекст вживання тих чи інших слів, розмовна англійська - це саме те, що Вам потрібно

3. Технології. Цифровий світ дає можливість швидко і цікаво, вивчати англійську мову просто використовуйте додатки (memrise, duolingo, quizlet), навчальні сайти (bbc learning english, bussu), онлайн курси, подкасти.

4. Регулярність. Займатись щодня і результат не примусить на себе чекати!

5. Говорити, говорити, говорити, не бійтесь помилятись - говоріть, тільки так Ви зможете подолати мовний бар'єр.
Вартість навчання
SALE
Стандартний курс англійської мови
Навчання в групах ( пакет Smart) - 7280 грн
Навчання в групах (пакет Super Smart) - 9499 грн
Навчання в групах ( пакет Smart) початківці - 7899 грн
Навчання в групах (пакет Super Smart) початківці - 10199 грн

Індивідуальні уроки - від 370 грн/год
7280 грн/курс
More products
Зареєструватись
на пробне безкоштовне заняття
Виберіть філію

Ваші результати на кожному із рівнів

Beginner
Може розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також будувати елементарні речення з метою задоволення конкретних потреб. Може відрекомендуватись або представити когось. Може запитувати і відповідати на запитання про деякі деталі особистого життя, про людей, про речі тощо. Може взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.
Elementary
Вивчите алфавіт та звуки, їх поєднання. Ознайомитесь з правилами читання та вивчите базові фрази щодо одягу, їжі, подій в житті. Зможете побудувати прості речення та правильно формувати питання.
Pre intermediate (A2)
Може розуміти ізольовані фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. Може спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Може описати простими мовними засобами вигляд свого оточення, найближче середовище і все, що пов'язане зі сферою безпосередніх потреб.


Intermediate(B1)
Може розуміти основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми, близькі і часто вживані на роботі, у навчанні, під час дозвілля тощо. Може вирішити більшість проблем під час перебування у країні, мова якої вивчається. Може просто і зв'язано висловитись на знайомі теми або теми особистих інтересів. Може описати досвід, події, сподівання, мрії тощо..
Upper intermediate(B2)
Може розуміти основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну тему, у тому числі й дискусії за фахом. Може вільно спілкуватися з носіями мови. Може чітко, детально висловитись на широке коло тем, виражати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи за і проти.
Advanced (C1)
Може розуміти широкий спектр достатньо складних та об'ємних текстів і розпізнавати імпліцитне значення. Може висловлюватись швидко і спонтанно без помітних утруднень, пов'язаних з пошуком засобів вираження. Може ефективно і гнучко користуватись мовою у суспільному житті, навчанні та роботі. Може чітко, логічно, детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами, конекторами та зв'язними програмами висловлювання.
Proficient (C2)
Може розуміти без утруднень практично все, що чує або читає. Може вилучити інформацію з різних усних чи письмових джерел, узагальнити її і зробити аргументований виклад у зв'язній формі. Може висловлюватисьспонтанно, дуже швидко і точно, диференціюючи найтонші відтінки смислу у доволі складних ситуаціях.

Підручники
Он-лайн підтримка
Як вивчити англійську мову дорослим?
Keynote TEDx
Ми вибрали найсучасніший підручник побудований на основі відомої конференції TEDx. Вивчення англійською мови відбувається динамічно та цікаво, не тільки вивчаєте граматику, лексику на аутентичних матеріалах, а й знайомитесь й обговорюєте актуальні ідеї.
Moodle
Усі матеріали та комунікація з викладачем відбуваються в програмі Moodle, де студенти мають змогу комунікувати з викладачем
Як вивчити англійську мову дорослим?
- Мотивація: без мотивації і розуміння для чого вам англійська нічого не вийде. Поставте конкретну та визначену ціль, розбийте її на етапи, розкажіть про це друзям і близьким. Зазвичай, найкращим стимулом є потреба англійської для кращої роботи чи подорожей.
- Регулярність: краще 15 хвилин щодня, ніж 2 години двічі на тиждень, вивчення англійської мови потребує не лише зусиль, мотивації, а й послідовності, регулярності - пам'ятайте про це.
- Середовище: мовні курси англійської , перегляд улюблених серіалів англійською, переведіть меню смартфону на англійську, слухайте аудіокниги чи радіо англійською, коли їдеш у громадському транспорті.
- Технології: цифровий світ дає можливість швидко і цікаво, вивчати англійську мову просто використовуйте додатки (memrise, duolingo, quizlet), навчальні сайти(bbc learning english, bussu), он-лайн курси, подкасти.


Спецкурси з англійської мови для дорослих

1
Grammar Express
Інтенсивний та сучасний курс вивчення англійської мови, спрямований на граматику. В рамках курсу будуть вивчені найнеобхідніші граматичні конструкції та корисні лайфхаки. Заняття проходять 3 рази на тиждень по 2години. Загальна тривалість курсу 4 тижні.
2
Vocabulary Shower
Інтенсивний курс вивчення мови що допоможе запам'ятати величезну кількість слів та фраз. Вивчення синонімів та антонімів, фрази якими користуються native speakers. Це допоможе вам з легкістю висловлювати свої думки англійською мовою. Заняття проходять щодня в продовж двох тижнів. Тривалість одного заняття – 1год.

3
Business English
Професійна лексика, навички ведення переговорів й ділового листування, все необхідне для швидкого росту бізнесу та карєри