Для дошкільнят
Виховуємо білінгвів
Понад 700 дітей вивчають в даний момент англійську у БОЯР.
11 років досвіду дозволили стати нам експертами у навчанні дітей англійської мови. Ми знайшли ідеальну формулу поєднати на уроках навчання і розваги. Дітям цікаво навчатись у БОЯР. Окрім цікавих уроків ми пропонуємо яскраві безкоштовні свята й події для наших маленьких учнів. Діє система мотивації для учнів
БОЯР -експерт у навчанні дітей іноземним мовам
Англійська для дітей
Дошкільнята ще не пишуть і не читають зате вивчають іноземну мову методом занурення в англомовне середовище, і для чудового результату необхідно його дитині забезпечити а саме: 3 регулярні уроки щотижня/ 10 хв повторення вдома/ додатково мовні клуби (Cooking, art, lego) свята та мультики англійською вдома.
Ми переконані що дошкільнятам дуже легко дається іноземна мова- вони відмінно копіюють вимову/інтонацію, запамятовують лексику/ розуміють на слух та формують прості речення- і їм не потрібно вивчати всі часи та граматичні правила- з часом вони самі вдало додабть вірні закінчення та формубть правильні запитання ми є постійними очевидцями цього!
Вже з перших занять наші вчителі поступово переходять на спілкуватись з малюками виключно англійською і батькам ми рекомендуємо займаючись з дітьми — не перекладати, адже це вміння в дітей формуюється вже після 6 років, так на ваше запитання — Як буде зелений-малюк може може не дати відповіді за те якщо ви запитаєте What color is it- він впевнено відповість- It's green..
Шлях до знань лише через задоволення- тому наші заняття побудовані так щоб малюку завжди було цікаво- діти навчаються граючись- на заняттях в БОЯР дошкільнята завжди танцюють/ співають/ малюють/ стрибають/ складають пазли/ грають численні ігри — вивчаючи англійську мову.


Наша формула успіху перевірена роками- 6 рівнів знань — 6 семестрів на останнії діти вже вміють читати й писати англійською.
Тільки в БОЯР новітня методика Genki English розроблена Річард Грехамом -унікальна і суперефективна програма навчання дітей англійської мови GenkiEnglish, за якою працюють вчителі англійської мови в 190 країнах!

"Genki" – це японське слово, що означає «живий», «захоплюючий" і "повний енергії". Саме такими і є уроки за цією методикою. Багаторівнева програма Genki English складається зі слів, пісень та ігор, які дуже легко і весело вчити. Вона містить майже все найголовніше, всю базову англійську лексику, яка необхідна дитині для спілкування. Ігри для вивчення англійської мови для дітей рухливі, цікаві, захоплюючі.
Всі слова і фрази, які ми вивчаємо, записані носіями мови, різними голосами і з різною інтонацією. Це найпотужніший інструмент, який дозволяє учням сприймати правильну англійську мову, освоювати англійські звуки і копіювати вимову за носієм. Таким чином, займаючись з українським викладачем, діти вчаться розуміти носіїв, говорити англійською як носії.
Genki курс
2100грн
 • Тричі на тиждень по 45хв
 • 15 відпрацювань до завершення семестру
 • 2 безкоштовні занятті в англомовних клубах
 • Економія 400грн
Зареєструватись
Genki місяць
600 грн
 • Тричі на тиждень по 45хв
 • Безкоштовне відпрацювання у поточному місяці
 • Безкоштовне заняття в клубі
 • Участь у програмі лояльності
Зареєструватись
Boyar Club card
700грн
 • 10 занять у клубах
 • Безкоштовне свято
 • Genki курс+Club=500грн
 • Genki місяць+Club=600гр
Зареєструватись
Підготовка до школи
Боярівський" курс з підготовки до школи базується на методиці В.Федієнка, яка складається з 4-ох структурних розділів:
Письмо, читання, математика та логіка, довкілля
Крім даної методики, вчитель застосовує також різноманітні навчальні дидактичні ігри для засвоєння матеріалу. Заняття проводяться два рази в тиждень, кожному предмету ми приділяємо 20 хв на уроці, додаємо веселу пісню, руханку чи гру і таким чином заняття триває 90 хв. плюс закріплення вдома.
Таким чином, дитина поступово адаптовується до навантаження
Підготовка до школи
600грн
 • 90 хвилин урок
 • 2 відпрацювання
 • 8-9 занять у місяць
Зареєструватись
Дитячий садок
Ми прагнемо виховати двомовних малюків, все навчання будується на інтерактивних методиках та розвиваючих іграх. Діти працюють у підгрупах, тричі на тиждень повністю англомовні заняття: кукінг, лего, арт, йога, музік, й два рази україномовні дні спрямовані на ранній розвиток памяті, логіки, мовлення та фізичних навичок за допомогою хореографії. Навчання відбувається у спеціально спроектованих тематичних зонах, і власному ігровому майданчику. З дітьми працюють кваліфіковані вихователі, два на групу.


Ми не наглядаємо за дитиною поки ви на роботі, ми займаємось її розвитком
Вартість
09.00-14.00
Півдня
2600грн/міс
09.00-15.00
Подовжений день
3000грн/міс + 40грн обід
45 min.
Повний день
5000грн + 70грн(обід та вечеря)
Клуби для дітей
1
science club
Чекають цікаві хімічні і фізичні досліди та експеременти англійською мовою не пропусти шанс відчути себе науковцем.Вивчити нову лексику.
2
lego club
Навчання відбувається за допомогою конструкторів Лего, вивчають лексику, складають конструктор за схемою, вчаться працювати в команді. Ваша дитина вивчатиме мову, розвиватиме логічне мислення, дрібну моторику рук, збагачуватиме словниковий запас.
3
crafts club
інтегрований урок який поєднює в собі мистецтво та вивчення англійської мови
Розумним бути модно
Зареєструватись
Залишіть контактні дані і наш адміністратор зателефонує у зручний для Вас час
Виберіть курс
Виберіть філію