Для дошкільнят
Виховуємо білінгвів
Понад 700 дітей вивчають в даний момент англійську у БОЯР.
11 років досвіду дозволили стати нам експертами у навчанні дітей англійської мови. Ми знайшли ідеальну формулу поєднати на уроках навчання і розваги. Дітям цікаво навчатись у БОЯР. Окрім цікавих уроків ми пропонуємо яскраві безкоштовні свята й події для наших маленьких учнів. Діє система мотивації для учнів
БОЯР -експерт у навчанні дітей іноземним мовам

Англійська для дітей

Дошкільнята ще не пишуть і не читають зате вивчають англійську мову методом занурення в англомовне середовище, і для чудового результату необхідно його дитині забезпечити а саме: 3 регулярні уроки щотижня/ 10 хв повторення вдома/ додатково мовні клуби (Cooking, art, lego) свята та мультики англійською мовою вдома.
Ми переконані що дошкільнятам дуже легко дається англійська мова- вони відмінно копіюють вимову/інтонацію, запамятовують лексику/ розуміють на слух та формують прості речення- і їм не потрібно вивчати всі часи та граматичні правила- з часом вони самі вдало додають вірні закінчення та формують правильні запитання!
Вже з перших занять наші вчителі поступово переходять на спілкуватись з малюками виключно англійською і батькам ми рекомендуємо займаючись з дітьми — не перекладати, адже це вміння в дітей формуюється вже після 6 років, так на ваше запитання — Як буде зелений-малюк може може не дати відповіді за те якщо ви запитаєте What color is it- він впевнено відповість- It's green..
Шлях до знань лише через задоволення- тому наші заняття англійської побудовані так щоб малюку завжди було цікаво- діти навчаються граючись- на заняттях в БОЯР дошкільнята завжди танцюють/ співають/ малюють/ стрибають/ складають пазли/ грають численні ігри — вивчаючи англійську мову.


Наша формула успіху перевірена роками- 6 рівнів знань — 6 семестрів на останнії діти вже вміють читати й писати англійською.
Тільки в БОЯР новітня методика Genki English розроблена Річард Грехамом -унікальна і суперефективна програма навчання дітей англійської мови GenkiEnglish, за якою працюють вчителі англійської мови в 190 країнах!

"Genki" – це японське слово, що означає «живий», «захоплюючий" і "повний енергії". Саме такими і є уроки за цією методикою. Багаторівнева програма Genki English складається зі слів, пісень та ігор, які дуже легко і весело вчити. Вона містить майже все найголовніше, всю базову англійську лексику, яка необхідна дитині для спілкування. Ігри для вивчення англійської мови для дітей рухливі, цікаві, захоплюючі.
Всі слова і фрази, які ми вивчаємо, записані носіями мови, різними голосами і з різною інтонацією. Це найпотужніший інструмент, який дозволяє учням сприймати правильну англійську мову, освоювати англійські звуки і копіювати вимову за носієм. Таким чином, займаючись з українським викладачем, діти вчаться розуміти носіїв, говорити англійською як носії.
Genki курс
2100грн
 • Тричі на тиждень по 45хв
 • 15 відпрацювань до завершення семестру
 • 2 безкоштовні занятті в англомовних клубах
 • Економія 400грн
Зареєструватись
Genki місяць
600 грн
 • Тричі на тиждень по 45хв
 • Безкоштовне відпрацювання у поточному місяці
 • Безкоштовне заняття в клубі
 • Участь у програмі лояльності
Зареєструватись
Boyar Club card
700грн
 • 10 занять у клубах
 • Безкоштовне свято
 • Genki курс+Club=500грн
 • Genki місяць+Club=600гр
Зареєструватись

Підготовка до школи

Боярівський" курс з підготовки до школи базується на методиці В.Федієнка, яка складається з 4-ох структурних розділів:
Письмо, читання, математика та логіка, довкілля
Крім даної методики, вчитель застосовує також різноманітні навчальні дидактичні ігри для засвоєння матеріалу. Заняття проводяться два рази в тиждень, кожному предмету ми приділяємо 20 хв на уроці, додаємо веселу пісню, руханку чи гру і таким чином заняття триває 90 хв. плюс закріплення вдома.
Таким чином, дитина поступово адаптовується до навантаження
Підготовка до школи
600грн
 • 90 хвилин урок
 • 2 відпрацювання
 • 8-9 занять у місяць
Зареєструватись

Дитячий садок

Ми прагнемо виховати двомовних малюків, все навчання будується на інтерактивних методиках та розвиваючих іграх. Діти працюють у підгрупах, тричі на тиждень повністю англомовні заняття: кукінг, лего, арт, йога, музік, й два рази україномовні дні спрямовані на ранній розвиток памяті, логіки, мовлення та фізичних навичок за допомогою хореографії. Навчання відбувається у спеціально спроектованих тематичних зонах, і власному ігровому майданчику. З дітьми працюють кваліфіковані вихователі, два на групу.


Ми не наглядаємо за дитиною поки ви на роботі, ми займаємось її розвитком
Увага! Набір відкрито у філію на вул.Виговського 5б
Вартість
09.00-14.00
Півдня
2600грн/міс
09.00-15.00
Подовжений день
3000грн/міс + 40грн обід
45 min.
Повний день
5000грн + 70грн(обід та вечеря)
Клуби для дітей
1
Peppa pig
Вашій дитині сподобається вивчати англійську разом із веселою свинкою пеппою та її друзями,що допоможе Вашій дитині без проблем засвоїти новий матеріал мультфільмом розвинуть мовні навички, збільшити словниковий запас. Кожного уроку новий епізод тривалістю( 5 хв) та вивчення нової лексики
2
lego club
Навчання відбувається за допомогою конструкторів Лего, вивчають лексику, складають конструктор за схемою, вчаться працювати в команді. Ваша дитина вивчатиме мову, розвиватиме логічне мислення, дрібну моторику рук, збагачуватиме словниковий запас.
3
crafts club
інтегрований урок який поєднює в собі мистецтво та вивчення англійської мови
Розумним бути модно
Зареєструватись
Залишіть контактні дані і наш адміністратор зателефонує у зручний для Вас час
Виберіть курс
Виберіть філію